+38 (096) 236-26-36

Господарське право

     У господарській діяльності будь-якого підприємства є своя специфіка: торгівля це або виробництво, медицина або IT, комерція або послуги, тощо. У господарських справах бізнес взаємодіє не менше як з трьома сторонами: з контрагентом, з клієнтом і з державою. Без юридично грамотного оформлення взаємовідносин з кожним, неможливо бути впевненим в ризиках та наслідки своїх рішень. Наприклад, з контрагентом необхідно скласти такий договір поставки, який дійсно захищав би Ваші права і інтереси. Організація внутрішньої роботи також лежить в юридичній площині: як правильно оформити працівника, яке поточне оподаткування (яке зауважте, часто змінюється) складання поточних листів, наказів, протокол, розпорядків та інших документів вимагає спеціальних знань, які може надати адвокат у господарських справах. У взаєминах з контролюючими органами також потрібен юрист або адвокат, оскільки в залежності від фінансової успішності вашого підприємства, все регулярніше стануть перевірки різних державних служб, які ставлять собі за мету обов’язково знайти порушення у Вашій діяльності. Так що без допомоги адвоката у господарських справах для правильної організації і оформлення бізнес процесів, а також захисту від контролюючих органів, просто не обійтися.

     Звертаючись до Адвокатського бюро «Авдєєва Бориса» Ви завжди можете розраховувати на якісну та професійну допомогу адвоката, яка включає в себе консультацію адвоката, відповіді на питання, які виникають у сфері господарського права та захист Ваших інтересів в суді.

Розірвання договорів в судовому порядку від 10 000 грн.
Визнання права власності на рухоме і нерухоме майно підприємства від 12 000 грн.
Спонукання до виконання договірних зобов’язань від 10 000 грн.
Визнання договорів недійсними від 10 000 грн.
Стягнення дебіторської заборгованості від 7 000 грн.
Захист прав та інтересів в господарських судах (судо/день) від 1 500 грн.
Представництво інтересів в апеляційному суді (судо/день) від 2 000 грн.
Представництво інтересів в Верховному суді (судо/день) від 2 500 грн.
Складання позовних заяв від 2 000 грн.
Складання відзиву на позовну заяву від 2 000 грн.
Складання апеляційної скарги від 3 000 грн.
Складання касаційної скарги від 4 000 грн.
Складання заяв, клопотань від 800 грн.
Складання та правовий аналіз господарських договорів від  800 грн.
Складання претензій від 1 000 грн.
Виконання рішення суду на стадії виконавчого провадження, як в інтересах стягувача, так і в інтересах боржника. від 3 000 грн.
Складання адвокатських запитів від  800 грн.

Замовити консультацію