+38 (096) 236-26-36

Реєстрація змін підприємства

     В процесі ведення бізнесу у власників фірм часто виникає потреба внесення змін до Статуту чи інших установчих документів.

     Найчастіше це зв’язано зі зміною назви юридичної особи, місцезнаходження, видів діяльності (КВЕД), складу засновників, органів управління та їх повноважень, збільшення чи зменшення статутного капіталу.

     Порядок реєстрації змін до установчих документів може викликати певні труднощі, оскільки для правильної підготовки пакету документів необхідні відповідні знання та досвід, тому так важливо в даному питанні заручитися допомогою професійного адвоката.

     У випадку, якщо документи подані не в повному обсязі,  без дотримання встановлених законодавством вимог,  мають місце розбіжності між відомостями, вказаними у заяві та поданими документами, подані особою,  що немає повноважень, суперечать Конституції та законам України державний реєстратор має право зупинити розгляд документів  або навіть відмовити у проведенні державної реєстрації.

     Якщо у вас виникли питання щодо внесення змін до установчих документів, або Ви потребуєте кваліфікованої допомоги спеціалістів, звертайтесь до Адвокатського бюро «Авдєєва Бориса», ми підготуємо всі необхідні документи, які Вам потрібно буде лише підписати. Все інше ми зробимо самі.

Зміна засновника від 1 000 грн.
Зміна директора від 1 000 грн.
Зміна юридичної адреси від 1 000 грн.
Зміна КВЕДів від 1 000 грн.
Зміна назви підприємства від 1 000 грн.
Зміна розміру статутного капіталу від 1 000 грн.
Оплата довіреності, печатки, нотаріальних послуг та інші офіційні витрати не включаються у вартість послуги і оплачуються додатково
Термін внесення змін складає від 1 робочого дня

Замовити консультацію