+38 (096) 236-26-36

Ліквідація підприємств

     Ліквідація суб’єкта підприємницької діяльності – це форма припинення діяльності підприємства, за якої перестають існувати всі його права та обов’язки без переходу прав та обов’язків у порядку правонаступництва.

     У деяких ситуаціях найкращим, а іноді і єдиним рішенням, виходячи з результатів господарської діяльності підприємства, є його ліквідація. Під ліквідацією підприємства розуміється припинення його діяльності, зняття з обліку у фондах соцстраху та органах ДПІ.     Фактично ліквідація підприємства зводиться  до ліквідації за рішенням власника. Такий спосіб припинення бізнесу має як переваги так і недоліки, тому підходить не у всіх випадках.  

     Процес ліквідації суб’єкта підприємницької діяльності є достатньо складним та довготривалим, це процес, який потребує спеціальних теоретичних та практичних знань та навичок, якими володіють професійні адвокати.

     Ми детально аналізуємо стан підприємства  і у випадку доцільності та наявності економічної вигоди проводимо процедуру ліквідації.

     Адвокатське бюро «Авдєєва Бориса» надає послуги з ліквідації ТОВ, ТДВ, ПП, АТ, ФОПів та інших органцізаційно-правових форм підприємств.

Ліквідація ТОВ від 8 000 грн.
Ліквідація ПП від 8 000 грн.
Ліквідація ФОП від 5 000 грн.
Ліквідація благодійного фонду (організації) від 8 000 грн.
Ліквідація асоціації та громадської організації від 8 000 грн.
Ліквідація ЗМІ від 8 000 грн.
Оплата довіреності, печатки, нотаріальних послуг та інші офіційні витрати не включаються у вартість послуги і оплачуються додатково
Термін ліквідації підприємств оговорюється індивідуально

Замовити консультацію